אירוח וקייטרינג

כולנו חוגגים אירועים שונים: חתונה, ברית מילה, בר/בת מצווה, מסיבת אירוסין, חינה, חתונת הכסף ועוד ועוד. כדי לחגוג אירוע מרגש ומושלם יש לתכנן אותו כראוי, כאשר אחד התכנונים המרכזיים כוללים כמובן את האוכל והכיבוד. מעבר לתוכנית האומנותית, האורחים, והברכות, מה שאנשים יזכרו הוא בעיקר אם היה טעים. כיבוד איכותי מלמד על השקעה והערכה של האורחים, ועל חשיבה על כל הפרטים, ואת זה רוב האנשים מעריכים וזוכרים. לכן חשוב להשקיע בכיבוד שמצד אחד יתאים לאירוע שאותו חוגגים, ומצד שני גם יהיה איכותי, טרי וטעים עבור האורחים המגיעים לחלוק ביחד אתנו את השמחה.

 

מתכננים אירוע

תכנון אירוע צריך לכלול את כל ההיבטים: המקום, מספר האורחים המגיעים, עיצוב המקום בהתאם לאירוע הנחגג, תכנון התוכן שיהיה באירוע (ברכות, סרט, הופעה), המוזיקה שתלווה את האירוע, וכמובן – הכיבוד. חלק חשוב ביותר בתכנון האירוע כולל את הכיבוד, שהרי אוכל טוב תמיד נותן תחושה טובה ונחקק בזיכרון, גם אם שאר האלמנטים היו פחות מוצלחים. ברגע שנעים לנו וטוב לנו, גם כל השאר מתמזג עם הטוב שאנו חשים. לכן לא פלא שלא מעט אנשים מעניקים משקל רב לכיבוד בעת עריכת אירוע, ובוח־ רים בקפידה את המנות או את הקייטרינג שהם מזמינים עבור האירוע שלהם.

 

בחירת קייטרינג לאירוע

כאשר בוחרים קייטרינג לאירוע, חשוב קודם כל לוודא שמדובר בקייטרינג טרי ואיכותי, גם הוא מגיש מנות פשוטות. הרי בסופו של דבר הכי חשוב הוא שאף אחד לא יצא עם קלקול כיבה או כאבי בטן, וכשמדובר באוכל זהו היטב חשוב.

 

דבר שני כדאי לבדוק את המנות – מה הקייטרינג מציע? מגשים? בופה? מלצרים שמחלקים מנות? איזה מנות מוצעות? מהן מנות הפתיחה? מה המנה העיקרית? הקינוחים? האם ניתן לבחור ממגוון אפשרויות או שקיימת רק אפשרות אחת? האם מדובר בקייטרינג חלבי או בשרי ומה מתאים יותר לאירוע שאנו מתכננים?

 

שלישית – לא לשכוח לברר על השירות המוענק לכם. לפעמים אוכל טוב שמגיע עם מלצרים חצופים וזעופי פנים הוא לא בדיוק השילוב המושלם לאירוע מוצלח. גם אם מדובר בבופה חשוב לוודא שאתם עושים עסקים עם אנשים אדיבים והגונים, כך שגם אם תהיינה בעיות יהיה לכם אל מי לפנות ומי שיתייחס ברצינות לתלונות או לבקשות שלכם. אחרי הכל – אתם אלה שמשלמים גם על השירות שאתם מקבלים.

 

לבסוף – למי שזה חשוב ורלוונטי, כדאי לבדוק כמובן כשרות. לא כל שירותי הקייטרינג וההסעדה הינם בעלי תעודת כשרות, ויש לא מעט אנשים שכשרות חשובה להם, גם אם לא באופן אישי, אז לפחות עבור האורחים שהם מזמינים לאירוע. לכן יש לוודא לפני ההזמנה אם קיימת תעודת כשרות מתאימה לקייטרינג שאתם מעוניינים בו.

 

חשוב ביותר לקבל המלצות מאנשים שניסו את הקייטרינג כדי לוודא שאכן מדובר במוצרים איכותיים ובשירות ברמה גבוהה.

 

אצלנו בחוות נעמי תזכו לשירותי אירוח, קייטרינג והסעדה ברמה גבוהה ואיכותית. אצלנו המוצרים טריים, איכותיים וטעי־ מים והם כוללים: מגשי גבינות, מגשי נקניקים ועוד. אנו מקפידים על שירות אדיב ואישי לכל לקוח. כמו כן, כל המאכלים והמוצרים שלנו, כולל המיובאים מחו"ל, הינם בעלי כשרות.

להזמנות ופרטים נוספים חייג/י 077-564-0445 או מלא/י את פרטייך כאן
השדה ריק

השדה ריק

שלח